درباره ما

شرکت «آزمونگر راویان مدیریت» (با نام اختصاری ArmCert، ترکیب Arm، شامل سه حرف اول کلمات نام شرکت به انگلیسی و Cert مخفف Certification که به معنای گواهی دهی و ماهیت کاری ما می باشد)، نماینده رسمی و همکار نهاد صدور گواهینامه بین المللی معتبرو اکردیت OTC در ایران می باشد. نهاد OTC از نهاد اعتباردهنده (تأیید صلاحیت) عضو IAF دارای اکردیت می باشد.

رسالت ما این است که زیربنای منظراعتماد در توانایی سیستم های مدیریتی شما برای تحقق نتایج مطلوب باشد. رویکرد منحصر به فرد ما تضمین می کند که به عنوان یک شبکه پیشرو در روشهای ممیزی حرفه ای شناخته شویم. کسب و کارها می توانند انتظار دریافت یک سرویس حرفه ای را داشته باشند که پاسخگوی نیازها و انتظارات آنها باشد. هر اکانت مشتری تحت مدیریت شامل درک واضح و توافق شده ای از حوزه خدماتی است که باید ارائه شود و در پی آن پاسخی برنامه ریزی ، منظم ، سریع و مؤثر به نیازهای مشتری ارائه می شود. پاسخگویی به نیازهای خاص مشتری ، همراه با تعهد واقعی به بازخورد مشتری و ارائه خدمات ارزش افزوده می باشد.

هدف اساسی ما این است که یک تسریع کننده برای بهبود اعتماد در کسب و کارها از طریق ارائه خدمات ممیزی و تضمین حرفه ای روزآمد باشیم.

توانمندی اصلی ArmCert، روابط بین مردم ، شرکای ما ، شیوه های ما و مشتری های ما بر اساس اهداف مشترک ، ارزشهای مشترک و احترام متقابل می باشد.

خدمات ما در همه بخش های صنعت از جمله معدن ، عمران، ساخت و ساز ، حمل و نقل ، دارایی و بیمه ، مدیریت دولتی ، آموزش ، بهداشت و تفریح ​​قابل ارائه می باشد. ArmCert در پی ارائه خدمات ممیزی و صدور گواهینامه تأیید صلاحیت شده (اکردیت) می باشد که از طریق توافق نامه های چند جانبه توسط مجمع بین المللی اعتباردهندگان به رسمیت شناخته شده است.

به عنوان بخشی از رویکرد کلی و یکپارچه ما برای تضمین مدیریت ، ما می توانیم پیشنهاد صدور گواهینامه استانداردهای بین المللی را بطور خاص برای الزامات و نیازهای شما ارائه دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا یک راهنمایی رایگان و بدون تعهد به شما ارائه شود.

فرم درخواست صدور گواهینامه